Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Holiday Home Rue Absalon - 2 70 μ^2 προσφέρει καλή διαμονή στην πόλη Bouillante. Η βίλα περιλαμβάνει 2 υπνοδωμάτια, κουζίνα και ιδιωτικά μπάνια. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επωφεληθούν από εξωτερική πισίνα.
Αυτή η βίλα για 4 άτομα είναι κοντά σε Plage de petite anse. Το κατάλυμα απέχει 3.7 χλμ. από Museum Cafe. Σερβίροντας ποικιλία πιάτων, Chez Chantal απέχουν μόνο 500 μέτρα.Ravine Thomas Bain Chaud βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από τη Holiday Home Rue Absalon - 2.
Έχει φούρνο μικροκυμάτων, ψυγείο και εστία μαγειρέματος.Είναι περίπου 40 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Τερ-ντε-O.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τερ-ντε-O33 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee;
Το κόστος διαμονής σε η Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee αποτελεί 270$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee;
Η Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee δέχεται μόνο Visa, MasterCard και Carte Bleue. - ❓
Η Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Elegante A Bouillante Avec Piscine Privee θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.